Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации


360

::
Untitled Document

, , . ,   , . , .

, , . . . , .

- , . , .

.


- . , , 
.

, ( , ) .

.. ,   .

. , .

 

 

: www.ohrid.gov.mk

:  428  
: 21.06.17

Настани

Јан 19 Богојавление - Водици

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Јан 21 Годишнина од смртта на Коста Абраш

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©