Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

Јавен оглас

Линкови

::
Untitled Document

, , , . , . , ȓ, , (Direct Aid Program) , 5926 . .. .

- , , .  . . , . , ,   5 926 , . , - .

, .

- . . .

, , , , , ,   .

 

: www.ohrid.gov.mk

:  274  
: 20.06.17

Настани

Ное 22 Ден на албанската азбука

Ное 29 Меѓународен ден на децата

Дек 3 Светски ден на лицата со хендикеп

Календар на настани

Актуелни информации

A - . ȓ

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©