Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации


360

::
Untitled Document

“ “, “ “ , . , , , . , .

- “ “, , , , .
, , , .
“ “, , .

“ “ 256 .

: www.ohrid.gov.mk

:  465  
: 07.06.17

Настани

Јан 19 Богојавление - Водици

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Јан 21 Годишнина од смртта на Коста Абраш

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©