Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации


360

::
-
Untitled Document

( . 66/2004, 139/2008 99/2009, 149/2014 150/2015), ࠠ , 10 11 , .

22 06 .

. . , .

.

(, ) .

: www.ohrid.gov.mk

:  440  
: 07.06.17

Настани

Јан 19 Богојавление - Водици

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Јан 21 Годишнина од смртта на Коста Абраш

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©