Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации


360

::
Untitled Document

, .

„ “, , „ “ 350 , „ “ , 17 . , 10 . 330 , .

- . , , , . , . , .

, , , . .

„ “, .

.

: www.ohrid.gov.mk

:  388  
: 02.06.17

Настани

Јан 19 Богојавление - Водици

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©