Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Ł
Untitled Document

, . , .

-, , , . - .

, , , , .

: www.ohrid.gov.mk

:  488  
: 02.06.17

Настани

Мај 24 Ден на сесловенските просветители

Мај 31 Светски ден на борба против пушењето

Јун 5 Ден на екологијата

Календар на настани

Актуелни информации

1000 ȣ


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©