Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации


360

::
Untitled Document

01. 06 ( ) . ( , ) 30 40 20 30 .

: www.ohrid.gov.mk

:  363  
: 01.06.17

Настани

Јан 19 Богојавление - Водици

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©