Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации


360

::
Untitled Document

, , . 1981 .

, - , , .


, , . , .

: www.ohrid.gov.mk

:  463  
: 25.05.17

Настани

Јан 19 Богојавление - Водици

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Календар на настани

Актуелни информации





Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©