Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document


SWOT - 2007-2013

: www.ohrid.gov.mk

:  1291  
: 17.05.17

Настани

Ное 22 Ден на албанската азбука

Ное 29 Меѓународен ден на децата

Дек 3 Светски ден на лицата со хендикеп

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©