Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

Јавен оглас

Линкови

::
2017
Untitled Document

2017 „ “, .
19 12 , . „ “ , . , , .

„ 2017“ .

: www.ohrid.gov.mk

:  92  
: 16.05.17

Настани

Мај 31 Светски ден на борба против пушењето

Јун 5 Ден на екологијата

Јун 8 Оснoвање на 1/ва МУБ

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©