Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

"" , „ “ .

. 400 . , , - , , .

„ “ 40. „“ IV-4 „ “ , „ “ VI „ “, „“ III-6 „ “-.

: www.ohrid.gov.mk

:  505  
: 15.05.17

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©