Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Ό ʓ
Untitled Document

, , , , “ “, . “ “ .

: www.ohrid.gov.mk

:  540  
: 11.05.17

Настани

Мај 1 Меѓународен ден на трудот

Мај 7 Ден на Службата за безбедност

Мај 9 Ден на ЕУ

Календар на настани

Актуелни информации


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©