Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

Јавен оглас

Линкови

::
ғ
Untitled Document

„ “, , „ “.

.

9 . . , , , , .

弝 .

. . , , , , .

.

, , . , , , , , . , , . , ,, , .

.

: www.ohrid.gov.mk

:  845  
: 08.05.17

Настани

Ное 22 Ден на албанската азбука

Ное 29 Меѓународен ден на децата

Дек 3 Светски ден на лицата со хендикеп

Календар на настани

Актуелни информации

A - . ȓ

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©