Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации


360

::
Untitled Document

““, “. “ . , 28 . , , .

- , . ,   2016 36% 2015. 2016 33% 2015. , , -. , , , .

, .

- , , - , 2016 , , 22 . 200 , -. , , , .

, 2017 2 000 , 2 300 2 600 .

: www.ohrid.gov.mk

:  483  
: 02.05.17

Настани

Јан 19 Богојавление - Водици

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©