Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

„ “ 03.05.2017 .„ “ „ “, ( DON ). 03.05.2017 8:30 11:30 „ “ .„ “ .„ “ . .

: www.ohrid.gov.mk

:  1221  
: 02.05.17

Настани

Јун 21 Ден на Охридското езеро

Јун 29 Меѓународен филмски фестивал

Јул 3 Свети Наум Охридски Чудотворец

Календар на настани

Актуелни информации


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©