Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

Јавен оглас

Линкови

::
Untitled Document

„ 2017 “.
, , ༝ 02.05.2017 () 08 16 , .

:
2017

: www.ohrid.gov.mk

:  459  
: 28.04.17

Настани

Мај 31 Светски ден на борба против пушењето

Јун 5 Ден на екологијата

Јун 8 Оснoвање на 1/ва МУБ

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©