Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

Јавен оглас

Линкови

::
.
Untitled Document

, , . . .

. , .

: www.ohrid.gov.mk

:  219  
: 16.04.17

Настани

Јул 29 Интернационална Охридска Регата 29/30 јули 2017

Авг 2 Илинден - Ден на Републиката

Авг 7 Недела на Свети Климент Охридски-летен

Календар на настани

Актуелни информации

Highslide JS
2017

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©