Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации


360

::
Untitled Document

. ༝ ༝ , " " .

( )

, 200 , , , .

: www.ohrid.gov.mk

:  351  
: 12.04.17

Настани

Јан 19 Богојавление - Водици

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©