Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

Јавен оглас

Линкови

::
, . ȣ
Untitled Document

, 6 8 , . . . , .

, , , . , , , , , , , , , , .

, , Promotional film 3 20 Advertsing film 180 .

.

: www.ohrid.gov.mk

:  460  
: 10.04.17

Настани

Ное 22 Ден на албанската азбука

Ное 29 Меѓународен ден на децата

Дек 3 Светски ден на лицата со хендикеп

Календар на настани

Актуелни информации

A - . ȓ

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©