Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
115-
Untitled Document

115- , , , . - a .

, 7 1902 . . . , 24- , .

: www.ohrid.gov.mk

:  483  
: 07.04.17

Настани

Апр 24 Јубилеј: 140 години од рагањето на Христо Узунов и Патронен празник на ОУ "Христо Узунов"

Мај 1 Меѓународен ден на трудот

Мај 7 Ден на Службата за безбедност

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©