Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации


360

::
ȣ . . “ .

.„“ . „ “ 2016.

.„“ .„ “ .„“ 20 30 . . 弝 , . .

, .

. .

.„“ .

: www.ohrid.gov.mk

:  334  
: 03.04.17

Настани

Јан 19 Богојавление - Водици

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©