Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ȣ Ό
Untitled Document

.. -  05.04.2017 .()  (, , , , .) . . "".
, 10.00   .. .046/265-353 , ..   .

...

: www.ohrid.gov.mk

:  377  
: 03.04.17

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©