Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации


360

::
O
Untitled Document

“ ”, , .

, , , , , , .

.

- , , . , , , ,   - ,   , .

. , , .

. ,   .

, , , .

: www.ohrid.gov.mk

:  719  
: 29.03.17

Настани

Јан 19 Богојавление - Водици

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©