Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

, , . , , :

- , , 15 , , . , . , , , . .

: www.ohrid.gov.mk

:  1250  
: 14.03.17

Настани

Авг 23 Меѓународен хорски фестивал

Авг 25 Охрид фест„Охридски трубадурии“

Сеп 8 Ден на независноста на Република Македонија

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©