Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

Јавен оглас

Линкови

::
ȓ
Untitled Document

༝ , , , 23 26 1200 . , , , .

, .
, - „ “ . “ ” „“ . .

„“ , , .

, , , , , . , . „ “, “”, „ 202“, , „ “ , .

.

: www.ohrid.gov.mk

:  621  
: 27.02.17

Настани

Ное 22 Ден на албанската азбука

Ное 29 Меѓународен ден на децата

Дек 3 Светски ден на лицата со хендикеп

Календар на настани

Актуелни информации

A - . ȓ

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©