Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

, . , .

.

, , .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

: www.ohrid.gov.mk

:  1217  
: 13.02.17

Настани

Јун 29 Меѓународен филмски фестивал

Јул 3 Свети Наум Охридски Чудотворец

Јул 6 Годишнина од формирањето на првата востаничка чета во с. Велгошти

Календар на настани

Актуелни информации


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©