Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации


360

::
Untitled Document

, , , . .

, ,  .  , 2016 , , . 2016 , , , . , . , , , - . , . , 弝 . 16. 619. 540, . , , - .

, 2016 , . .

2016 , - , - , - , - , -, - , - -. , OhridNews.com, . , 2013, , “ , .

: www.ohrid.gov.mk

:  662  
: 08.02.17

Настани

Јан 19 Богојавление - Водици

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©