Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации


360

::
Σ
Untitled Document

, , , „ “.

„ “ , . „ “ . , , .

, „ “, .

: www.ohrid.gov.mk

:  624  
: 06.02.17

Настани

Јан 19 Богојавление - Водици

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©