Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации


360

::
“ ţ
Untitled Document

2016 , “ “. , ༝ “ “,  “ , , “.

- , . , - .

༝ , 65 .

- , , , . , . , „ “ , 弝 125 , .

, ༝ , .

- “ “ , , , , , , . . , , , , .

2016 , “ “, . . ““ ., .

: www.ohrid.gov.mk

:  585  
: 05.02.17

Настани

Јан 19 Богојавление - Водици

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©