Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
-5 - 2
Untitled Document

5 - 2 . 14 2017 (), 09:00 16:00 .


2014 2020 79 623 529 2. 2017 .

:

: www.ohrid.gov.mk

:  850  
: 31.01.17

Настани

Мај 24 Ден на сесловенските просветители

Мај 31 Светски ден на борба против пушењето

Јун 5 Ден на екологијата

Календар на настани

Актуелни информации

1000 ȣ


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©