Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ţ ȣ
Untitled Document

, , . .
, , .

, , . . , , , .

, .

: www.ohrid.gov.mk

:  1254  
: 18.01.17

Настани

Окт 18 Патронен празник на ОУТУ „Ванчо Питошески“

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©