Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ȣ
Untitled Document

- , .. , a .

- , . ,  2016 , , .. , . , .. - , .

, , . - .. . - 17.01.2017 , - , 11:00 .
, - , - .

: ȣ ȣ


: www.ohrid.gov.mk

:  1283  
: 16.01.17

Настани

Ное 22 Ден на албанската азбука

Ное 29 Меѓународен ден на децата

Дек 3 Светски ден на лицата со хендикеп

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©