Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации


360

::
Σ -
Untitled Document

„ “ , 17 „ “, „ 2017“.

19 , 10 , 07 , 08:30 , 09:45 . 12 „“ , 09 14 , „ “ .

20 , „“ „ “, , „ “.

, , .

: www.ohrid.gov.mk

:  877  
: 16.01.17

Настани

Јан 19 Богојавление - Водици

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©