Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации


360

::
Σ-
Untitled Document

- 19 20 . , , , , , , , „“, .

- , - , . , , . 17. , „“, 19. , , 10 20. 12 , , , „ “- .

- - , - - , , .
- - , - , , , . - “ . , , 10 . - , - .

, 15 50 .

: www.ohrid.gov.mk

:  984  
: 11.01.17

Настани

Јан 19 Богојавление - Водици

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©