Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

Јавен оглас

Линкови

::
ȍ ȁȌ ȣ
Untitled Document

, , 弝 . , 300 , , „. “, „ “ „ “ , , .

- , , 弝 . , , , , , .

, , , .

, , „. “. , , . .

: www.ohrid.gov.mk

:  326  
: 06.01.17

Настани

Ное 22 Ден на албанската азбука

Ное 29 Меѓународен ден на децата

Дек 3 Светски ден на лицата со хендикеп

Календар на настани

Актуелни информации

A - . ȓ

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©