Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации


360

::
Σ
Untitled Document

e , .

o , . 50% 01.07 31.12.2016 .

:

, 31.01.2017 .

: www.ohrid.gov.mk

:  744  
: 03.01.17

Настани

Јан 19 Богојавление - Водици

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©