Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации


360

::
Untitled Document

, , . . 31 12 - , 22 22 45 - . , 2017 , , .

: www.ohrid.gov.mk

:  753  
: 27.12.16

Настани

Јан 19 Богојавление - Водици

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Јан 21 Годишнина од смртта на Коста Абраш

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©