Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации


360

::
ӏ 2017 Σ
Untitled Document

, 2107 . , .

- 2017 , , , 2017 . , . , . , . 2017 , , , , , , . .

, .

: www.ohrid.gov.mk

:  722  
: 23.12.16

Настани

Јан 19 Богојавление - Водици

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Јан 21 Годишнина од смртта на Коста Абраш

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©