Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

, 21 - , , .

- , , . , , , .

- , , , . , - , .

: www.ohrid.gov.mk

:  603  
: 21.12.16

Настани

Апр 24 Јубилеј: 140 години од рагањето на Христо Узунов и Патронен празник на ОУ "Христо Узунов"

Мај 1 Меѓународен ден на трудот

Мај 7 Ден на Службата за безбедност

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©