Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
- MICHTELD ROSSLER
Untitled Document

- , .

11 , , ̣ , Michteld Rossler- .

- , , , , .

Rossler . .

- . , . . , .

.

: www.ohrid.gov.mk

:  1270  
: 15.12.16

Настани

Сеп 28 Меѓународен ден на Бошњаците

Окт 6 Годишнина од смртта на Цар Самоил

Окт 7 Европски ден на туризмот

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©