Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации


360

::
- ȣ Σ
Untitled Document

15 2016 () 12 , , - 2016 . , , . :

 

- ȣ Σ 2017

 

: www.ohrid.gov.mk

:  617  
: 13.12.16

Настани

Јан 19 Богојавление - Водици

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©