Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ѣ
Untitled Document

, . , .

.

 

: www.ohrid.gov.mk

:  1289  
: 13.12.16

Настани

Ное 22 Ден на албанската азбука

Ное 29 Меѓународен ден на децата

Дек 3 Светски ден на лицата со хендикеп

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©