Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

Јавен оглас

Линкови

::
Untitled Document

, , , WaterNet . .

 - , . , . , .

.

- , , , . , . ,  , . , .

, , „. “ WaterNet . . . , , .
200 , .

WaterNet , „“ . .

: www.ohrid.gov.mk

:  616  
: 12.12.16

Настани

Ное 22 Ден на албанската азбука

Ное 29 Меѓународен ден на децата

Дек 3 Светски ден на лицата со хендикеп

Календар на настани

Актуелни информации

A - . ȓ

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©