Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

Јавен оглас

Линкови

::
. ȓ
Untitled Document

, , „. “. , , , .
, . , , .

. , . . . , .
, , .

, , . , ,   , ,   , , , .

- . , .

: www.ohrid.gov.mk

:  570  
: 03.12.16

Настани

Ное 22 Ден на албанската азбука

Ное 29 Меѓународен ден на децата

Дек 3 Светски ден на лицата со хендикеп

Календар на настани

Актуелни информации

A - . ȓ

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©