Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
- ȣ Σ 2017
Untitled Document

, - 2017 . :

: www.ohrid.gov.mk

:  1228  
: 02.12.16

Настани

Јул 31 Едриличарска регата

Авг 2 Илинден- Ден на Републиката

Авг 9 Свети Климент Охридски - летен

Календар на настани

Актуелни информации


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©