Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации


360

::
ȣ .. 14 Σ ȍ
Untitled Document

.. -  19.11.2016 .()  (, , .)  ..14  蝄.
10.00   .. .046/265-353 , ..   . .

....

: www.ohrid.gov.mk

:  418  
: 16.11.16

Настани

Јан 19 Богојавление - Водици

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©