Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации


360

::
“
Untitled Document

() , , . , .

-   ,   . , .   .

230 .

 

: www.ohrid.gov.mk

:  924  
: 15.11.16

Настани

Јан 19 Богојавление - Водици

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©