Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
: , ȓ
Untitled Document

: , ȓ . :

:

- 7.000,00 , V
- 5.000,00 , VIII ,
- 3.000,00 , 蠠 IV ,
:
- 7.000,00 VIII , , . . 䠠
- 5.000,00 , V , ӄ 䠠
- 3.000,00 , II , 䠠

.

: www.ohrid.gov.mk

:  1377  
: 08.11.16

Настани

Апр 24 Јубилеј: 140 години од рагањето на Христо Узунов и Патронен празник на ОУ "Христо Узунов"

Мај 1 Меѓународен ден на трудот

Мај 7 Ден на Службата за безбедност

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©