Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
“, ˣ ȓ
Untitled Document

, , . .

, , . .

(08.11.2016), 17 , 蝓.

: www.ohrid.gov.mk

:  1018  
: 07.11.16

Настани

Мај 1 Меѓународен ден на трудот

Мај 7 Ден на Службата за безбедност

Мај 9 Ден на ЕУ

Календар на настани

Актуелни информации


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©