Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации


360

::
Untitled Document

, , (07.11.2016) , .

17 , , .
(08.11.2016) 17 , , 蝓.
. , .

: www.ohrid.gov.mk

:  498  
: 04.11.16

Настани

Јан 19 Богојавление - Водици

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Јан 21 Годишнина од смртта на Коста Абраш

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©